Strona główna » Piknik Przedszkolny

Piknik Przedszkolny

  • przez

2 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Przedszkolny, który dostarczył dzieciom i ich rodzinom wielu niezapomnianych chwil. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, ciekawych stanowisk oraz wspólnych zabaw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie, pomoc i wsparcie w przygotowaniu różnorodnych stanowisk oraz atrakcji (smaczną pizze, pyszne gofry, piękne malowanie twarzy czy wspaniałe warkoczyki). Dzięki Państwa pomysłowości, pracy i życzliwości udało się stworzyć wyjątkową atmosferę pełną uśmiechu, radości i integracji.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę!